Ratanové sedací soupravy a sedačky, křesla a stoly z umělého ratanu

Umělý ratan je novodobý velmi oblíbený materiál pro výrobu nábytku hojně používaného zejména na zahradách, terasách či v kavárnách. Pro svoji eleganci je ratanový nábytek oblíbeným i v interiéru bytů nebo domů a to především na balkonech, terasách či v obývacím pokoji nebo jídelně. Díky tomu, že je vyroben z kovových konstrukcí, na která jsou napletena umělá vlákna napodobující ratan, je nábytek z umělého ratanu velmi odolný a téměř nezničitelný. Je to vyváženo i jeho vyšší cenou v porovnání s nábytkem ratanovým , který se ale časem může opotřebovat.

Umělý ratan je velmi lehký, je s ním proto jednoduché manipulovat a v zimním období není těžké jej uklidit do prostor, kde je chráněn před mrazem a sněhem. Umělý ratanový nábytek snese déšť i silnější UV záření, proto během roku může být venku. V případě potřeby ho můžeme omýt vodou nebo proudem vody z hadice.

Ratanové sedací soupravy jsou velmi elegantním doplňkem k posezení na zahradě nebo doma. Mohou být vybaveny úložnými prostory pro uložení deky, polštářku nebo podušky na sezení či čehokoli jiného. Sedačky i křesílka mohou být doplněny nožkami z kovu laděného do barvy ratanu. Stejně tak stolky, které jsou často ještě doplněny výplní ze skla. Sklo se používá pro bezpečnost tvrzené, které při rozbití minimalizuje riziko poranění. Sklo je velmi pevné a jeho rozbití je také minimální.

Elegantní křesla z umělého ratanu s nepromokavým polstrováním

Křesílka nebo sedačky mohou být vybaveny nepromokavým polstrováním, takže je můžeme použít i do vnitřních místností s větší vlhkostí, např. s bazénem nebo vířivkou. Pro větší komfort sezení je možné křesílka a sofa či sedačky vybavit i polštářky a polstrováním, které vybíráme s ohledem na velikost a naše požadavky. Tyto polštářky skvěle doplní barevné sladění interiéru. Díky velkému množství barevných variant není problém vybrat ty správné doplňky.

Umělý ratan a nábytek z něj je přírodní, plně recyklovatelný a netoxický. Pro zachování jeho přírodního vzhledu je nábytek často volen do přírodních barev. Většinou jsou to různé odstíny hnědé, případně je dobarvován do červena. Už méně přírodní, ale velmi elegantní je nábytek z umělého ratanu a sedací soupravy z černé barvy, které skvěle vybaví obývací pokoj nebo prostor kavárny. 

Text nebyl nalezen.

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 

Mohlo by Vás zajímat

 
© Zahradní nábytek z umělého ratanu